Busy do Niemiec - Kraków i cała Małopolska

To jak kompleksowa i atrakcyjna jest nasza oferta mogą się Państwo przekonać na dwa sposoby. Zarówno w jednym jak i drugim biorą udział nasze busy do Niemiec, Małopolska oraz między innymi miasto Kraków. Pierwszy zakłada, że nasi klienci powierzą nam zorganizowanie swojej podróży (do pracy za zachodnią granicą lub związanej z odwiedzinami u rodziny lub innymi celami turystycznymi) i bezpieczeństwo jej przebiegu. Drugi natomiast funkcjonuje w oparciu o zaufanie naszym kierowcom i powierzenie im przesyłki zagranicznej, którą jesteśmy w stanie dostarczyć do adresata jeszcze tego samego dnia i w przystępnej cenie mogącej konkurować z firmami kurierskimi.

Małopolska i Kraków to tylko niewielka część obszaru, który pojęliśmy się obsłużyć przy pomocy naszej kompleksowej oferty przewozów międzynarodowych. Obecnie nasze busy do Niemiec funkcjonują na terenie 10 z 16 polskich województw – więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie lub uzyskają podczas kontaktu z naszą obsługą klienta. Dla naszych klientów z tego obszaru najbardziej istotne jest jednak to, że nasze usługi świadczymy w standardzie door to door – odbierając i dowożąc Państwa spod i pod konkretny i wybrany przez klienta adres.

Komfortowa i bezpieczna podróż również należy do naszej standardowej części oferty. Nie tylko mieszkańcy Krakowa, ale i całej małopolski mogą z tego tytułu liczyć więc nad najwyższą jakość wszystkiego, co związane z zarezerwowanym terminem przejazdu:
- busy do Niemiec regularnie poddawane drobiazgowemu przeglądowi technicznemu i serwisowane w godnych zaufania punktach,
- klimatyzowane wnętrze i wygodne fotele wpływające na wygodę podczas pokonywania nawet najdłużej trasy,
- optymalizację kilometrażu i punktów obowiązkowych na trasie, by jak najszybciej dotarli Państwo do celu,
- pełen pakiet ubezpieczeń od ochrony cywilnej oraz skutków wypadku, czy innych, losowych zdarzeń na drodze.