Cobra - Przewozy Anglia

Z uwagi na ilość naszych rodaków w Anglii i stale rosnące zapotrzebowanie na przewozy do tamtego rejonu Europy, Cobra Bus udostępniła w swojej ofercie również przejazdy busami oraz przewozy paczek do Anglii. Dla wielu z nas kontakt z rodziną pozostawioną w kraju to jeden z najgorszych elementów życia w Wielkiej Brytanii dlatego też częste wizyty w rodzimym kraju sprawiają iż szukają Państwo alternatywy dla drogich, wymagających dojazdu przelotów samolotem.

W naszej ofercie jest organizacja wyjazdów zarówno dla osób prywatnych jak i firm oraz transport paczek pod wskazany adres w atrakcyjnych cenach. Naszą oferte kierujemy dla klientów z województwa małopolskiego, świętokrzystkiego, małopolskiego oraz śląskiego, łódzkiego, dolnośląskiego a ostatnio także podkarpackiego i lubelskiego.

Nasza flota aut to nowoczesne pojazdy które cechuje wysoki komfort podróży oraz wygoda a także możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu (wi-fi). Każdy samochód posiada również klimatyzację oraz ogrzewanie, także nie straszne są nam ciepłe lato jak i chłodna zima. Staramy się wyróżniać wysoką jakością usług, dlatego też każdy bus kierowane jest przez kierowcę z doświadczeniem w zakresie przewozu osób.

Jeżeli szukacie dopasowanego do waszych potrzeb busu do Anglii, nasza oferta skierowana jest z pewnością do Was.