Paczki do / z Austrii, Belgii, Holandii

Przewozy zagraniczne osób oraz przesyłek, to w przypadku naszej bogatej oferty punktu związane z usługami, które zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Transport międzynarodowy to coś, co mamy opanowane do perfekcji, dlatego z zaufaniem i pewnością wzorowo świadczonych usług pragniemy zapewnić Państwu możliwość wysłania wraz z naszymi kierowcami busów osobowych:
- paczki do Austrii,
- paczki do Belgii,
- paczki do Holandii.

Zaletą tego rozwiązania jest dla naszych klientów przede wszystkim czas dostawy, gdyż nadana przesyłka dociera w takim wypadku do adresata jeszcze tego samego dnia, a więc szybciej niż oferuje to jakakolwiek firma kurierska. Im mniejsza odległość tym powierzone naszej pieczy paczki do Holandii, do Belgii oraz do Austrii jadą krócej. Taki atrakcyjny poziom efektywności zawdzięczamy zarówno doświadczeniu naszych kierowców na trasach zachodniej Europy, jak i drobiazgowemu planowaniu ich kursów, które zapobiega nadkładaniu drogi i wydłużeniu czasu wykonania zlecenia.

Dla Państwa wygody nasza firma może zaoferować w standardzie również odbiór przesyłki z konkretnego miejsca wyznaczonego przez klienta oraz dowóz paczki do Belgii, do Austrii oraz do Holandii pod konkretny adres!